Tüm iPhone Modelleri İçin Desenli Kılıflar

Tüm iPhone modelleri için desenli kılıflar bumudurbudur.com’da. Telefonunuz iPhone ise size uygun bir kılıfı mutlaka bulacağınız tek adres bumudurbudur.com. Birbirinden farklı ve canlı desenler, yüksek çözünürlükte baskılar, birinci sınıf kaliteli telefon kapakları bumudurbudur.com’da. iPpbone’un bugüne kadar satışa sunduğu tüm telefonlar için ister baskılı ister kişiye özel telefon kılıflarını bumudurbudur.com’da hemen sipariş verebilirsiniz. Öncelikle satın almak istediğiniz baskı desenine karar verin. Bunun için bumudurbudur.com’da yer alan telefon kılıfları bölümünü ziyaret etmeniz yeterli.

 

Burada yer alan desenlerden birini seçtikten sonra, ürün sayfasını ziyaret ederek, telefon modelinizi seçmeniz yeterlidir. Ürün sayfasında; ürün açıklaması ile birlikte, telefon model seçenekleri de bulunuyor. Seçtiğiniz ürün modeline göre, ilk başta seçtiğiniz desen baskısı yapılıyor.

 

Bundan sonra tek yapmanız gereken, ürünü sepete ekleyerek dilediğiniz zaman satın almak. Bumudurbudur.com, satın aldığınız ürünleri Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderiyor. Sipariş esnasında belirttiğiniz taktirde hediye paketi de yapılıyor. Dilerseniz sadece sizin fotoğraflarınız ya da desenlerinizi kullanarak, kişiye özel telefon kapak siparişi vermeniz de mümkün. Kişiye özel kapak çeşitleri sadece iphone modelleri ile sınırlı değil. Pek çok popüler cihazın kişiye özel kapaklarını bumudurbudur.com’da bulmanız mümkün.

Kişiye özel ve desenli telefon kapaklarının yanı sıra, bumudurbudur.com’da pek çok farklı hediyelik eşya ve kişiye özel baskılı hediyelik ve kişiye özel baskılı ürünler de satılıyor. Tüm baskı işlerini kendi bünyesinde yapan bumudurbudur.com, hem çok hızlı hem de aracısız olarak oldukça uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Kişiye özel ve desenli ürünleri bumudurbudur.com’dan tek olarak satın alabileceğiniz gibi, yüksek adetli siparişler vermeniz de mümkün. Ürünler ve satış şartları hakkında daha detaylı bilgi almak için info@bumudurbudur.com’a mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir