Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri

samsung-galaxy-note-8-ozellikleri

 

Samsung, Galaxy Note 8 ile adeta her yeri salladı. Telefonun önceki versiyonu Note 5’e göre geliştirilen özelliklerinin yanı sıra yeni eklenen özellikleri de oldukça göz dolduruyor. Fiyat olarak Apple ile yarışan Samsung, Note 8 için yaklaşık 5000TL’lik bir satış fiyatı belirlemiş durumda. Fiyatları değerlendirirken özellikle ülkemizde uygulanmakta olan özel tüketim vergilerini de göz ardı etmemek lazım tabii ki… Note 8, 64 GB’lik bir dahili depolama alanı sunuyor. Note 8’in arkasında 3 boyutlu çekim yapabilmeyi sağlayan ikinci kamerası ve Note serisinin değişmez parçası S-Pen bulunuyor. Note 8’in işlemcisi Exynos 8895, 6GB’lik Ram ile çalışıyor. Grafik işlemci Mali-G71. En yeni üretim teknolojileri üretilen işlemci 10nm teknolojisiyle, ısınmadan  ve çok güç tüketmeden yüksek performanslarda çok rahatlıkla çalışabiliyor. Note 8’in 6.3 inçlik  ekranı 2960×1440 pixel çözünürlük kalitesi sunuyor. Super Amoled ekran kullanılan cihazın arka camı ise Gorilla Glass 5. Note 8, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi yüklü olarak geliyor.

Galaxy Note 8’i Samsung Shoplardan almak isterseniz, telefonu kullanmaya başlamadan önce, özellikleri ve kullanım şekli hakkında kısa bir briefing almak ve bilinçli bir şekilde hemen kullanmaya başlamak mümkün.

Kişiye Özel Galaxy Note 8 Kılıfı

 

samsung-galaxy-note-8-kisiye-ozel-kapak

 

Samsung Galaxy Note 8 kişiye özel kılıflarını Sanakapakolsun.com satıyor. Sanakapakolsun.com sitesinde yer alan KENDİN TASARLA bölümünden Galaxy Note 8 modelini seçtikten sonra telefon kapağınızın üzerine bastırmak istediğiniz görselleri, şekilleri, yazıları tasarım modülünü kullanarak kendiniz ekleyebiliyorsunuz. Basılmasını istediğiniz görsel ve şekillerin yerlerini, büyüklüklerini, açılarını ve konumlarını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Basılmasını istediğiniz görselin kapak üzerinde baskı sonrası nasıl duracağını bire bir izleyebiliyorsunuz. Kapak üzerine yazı yazılmasını istiyorsanız, tasarım modülü içinde yer alan 20 farklı fonttan dilediğinizi kullanarak, istediğiniz büyüklükte ve renkte yazılarınızı kendiniz ekleyebiliyorsunuz. Sanakapakolsun.com’da sipariş edeceğini kişiye özel Note 8 telefon kılıfları tam istediğiniz gibi hazırlanır. Sanakapakolsun.com’da satılmakta olan kişiye özel Note 8 kılıfı, 4 tarafı kapalı sert kılıflar olup, telefonunuza tam koruma sağlar. Cihazın yan tuşlarını da koruyacak şekilde telefon kapağının üzerinde tuş sistemi de mevcuttur. Kişiye özel Galaxy Note 8 kılıfı çok özel ve farklı olup, ürün tatmini olarak doyurucu bir karşılık sunar. Üzerine dilediğiniz resmi bastırarak kişiye özel hale getirebileceğiniz kapak aynı zamanda çok ilginç bir hediye olarak ta kullanabilirsiniz. Üstelik hediye ettiğiniz kişinin elinden düşürmeyeceği ve severek kullanacağı bir üründür.

Galaxy Note 8’inizi nereden aldığınıza bakmaksızın, kişiye özel Galaxy Note 8 kılıfı sipariş etmek için hemen tıklayın.

kisiye-ozel-baskili-Galaxy-Note-8-kapagikisiye-ozel-samsung-galaxy-note-8-kapagi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir