SADE, ŞIK VEYA EĞLENCELİ KILIFLARLA TARZINIZI YANSITIN

telefon-kiliflari-2

 

Kullanılan eşyaların işlevselliğinin yanında görselliklerinin de bulunması son zamanlarda üretim aşamasında dikkat edilen kriterler arasında yer almaktadır. Telefon kılıfları da bu ürünler arasında yer almakta ve modellerdeki farklı tasarımlar insanların şıklığını veya tarzını tamamlayan en önemli aksesuarlar olmaktadır. Yeni tasarımlar telefonlarla maksimum uyum içerisinde olduğu için kamera kısmı açıkta kalmakta ve kılıfı çıkarmadan telefonları tam anlamı ile kullanabilmek mümkün olmaktadır.

Kapaklı modeller de bulunabildiği gibi tek kapak olarak kullanılan telefon kılıfları da bulunmaktadır. tasarımlarda sınır tanımayan üreticiler telefonları bazen şişme mont şeklinde kılıfların içerisine yerleştirirken bazen de çikolata benzeri kamuflaj yapan seçeneklerde kullanabilmektedirler. Ancak bayanlar için taşlı-boncuklu kılıflar çok daha şık bir aksesuar olabileceğinden bayanların öncelikleri her zaman göz alıcı modeller üzerindedir. Kapaklı modeller kitap gibi ortadan açılmasının yanında cüzdan gibi dikey olarak açılan kapak seçenekleri de bulunabilir. Örme kılıflarda çok orijinal modeller arasında yer almakta, ancak günümüzün en çok tercih edilen modelleri telefon kapaklarının çıkarılarak telefonların tamamen içine gömüldüğü çeşitlerden yana olmaktadır.

Süngerimsi malzemelerden üretilen telefon kılıfları ise daha çok gençlerin ilgi odağındadır. Tavşankulaklı ya da sünger bob lu üç boyutlu modeller farklı olduğu kadarda sevimli kılıf seçenekleridir. Aksesuar olarak kullanılan bu kılıflarda tarzınızı yansıtan seçimler yaparak kişiliğinizi çok hoş bir şekilde yansıtabilirsiniz. Sade, şık veya eğlenceli kılıf tasarımları ile aynı zamanda hassas telefonların çok çabuk yıpranmasının da önüne geçebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir