Yeni Nesil Android İşlemcili Nokia’lar Satışta

Yeni-nesil-nokia-3

Bir zamanların efsane cep telefon markası Nokia, 3 farklı telefon modeli ile yeniden sahalara dönüyor. Cihazlar şu anda ilk olarak ve sadece Vodafone satış noktalarından satın alınabilecek. Bu kez Android işletim sistemi ile pazara sunulan cihazların satış fiyatları şu şekilde. Nokia 3 – 950 TL, Nokia 5 – 1150 TL, Nokia 6 1350 TL. Vodafone aboneleri cihazları hatlarına işleterek aylık ödemelerle sahip olabilecekler. Nokia, hem yeni cihaz tanıtımını hem de Vodafone işbirliğini geçtiğimiz günlerde yaptığı bir lansman ile duyurmuştu. Yeni cihazların, orta segment telefon pazarında, hem özellikleri hem de fiyatlarıyla oldukça etkili olması, Nokia’nın eskiden gelen marka bilinirliği ve sağlam cihaz algısıyla birlikte tabiri caizse telefon pazarını kasıp kavurması bekleniyor.

Yeni Nesil Nokia Modelleri İçin Kişiye Özel Telefon Kılıfları:

nokia-3-kisiye-ozel-kilif

Tüm yeni çıkan telefon modellerinde olduğu gibi, Nokia’nın yeni nesil cihazları için kişiye özel telefon kapaklarının satışını da sanakapakolsun.com yapacak. Kişiye özel Nokia 3 kılıfıkişiye özel Nokia 5 kılıfıkişiye özel Nokia 6 kılıfı satışları, sanakapakolsun.com’da başladı bile. Sadece sanakapakolsun.com’da bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülü ile kişiye özel telefon kılıflarının tasarımını kendiniz yapabiliyorsunuz. Kişiye özel Nokia kılıfınızın üzerine bastırmak istediğiniz fotoğrafları, yazıları, görselleri, şekilleri, amblemleri kendiniz dilediğiniz gibi ekleyebilir. Büyüklüğünü, konumunu dilediğiniz gibi ayarlayabilir, kişiye özel kapaklarınızı istediğiniz gibi bastırabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde her 3 Nokia modelinin de teknik özellikleri ve diğer ayrıntılarını kaleme alıp sizlerle tüm özellikleri sırayla paylaşacağız.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir