Kişiye Özel Ürün Bumudurbudur

 

Mobiteknoloji’de artık bilgisayar ve mobil telefon teknolojisi ile kullanıcılar tarafından hazırlanarak sipariş edilen kişiye özel ürünler hakkında da haberler okuyacaksınız. Aynı grupta yer alan bumudurbudur.com’da satılmakta olan kişiye özel ürünler ve kişiye özel ürünlerle ilgili servisler hakkında haberler yer alacaktır.

Bumudurbudur.com’da pek çok kategoride kişiye özel ürün bulunuyor. Hemen hemen her üründe yer alan KENDİN TASARLA modülünü kullanarak, kullanıcılar ürünler üzerine bastırmak istedikleri görselleri, yazıları şekilleri kendileri ekleyebiliyor, diledikleri gibi konumlandırabiliyorlar. Ürünler üzerine yazı yazdırmak, yazının rengini, fontunu, büyüklüğünü değiştirebilmek mümkün.

Kullanıcılar siparişlerini oluşturduktan sonra bumudurbudur.com tarafından hazırlanan ürünler Türkiye’nin her yerine gönderiliyor. Hemen hemen tüm ürünlerin imalatı bumudurbudur.com bünyesinde yapılıyor. Kişiye özel ürünler tek tek perakende olarak satıldığı gibi, toplu olarak ta satılabilmekte ve adetli siparişler için özel fiyat ta verilmektedir.

Kişiye özel ürünler, kişiye özel hediyeler bumudurbudur.com’da.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir