iPhone 7 Özellikleri

iphone 7

iphone 7

 

Hakkında pek çok şey yazılıp çizilen, takipçilerinin büyük bir heyecanla beklediği iphone 7 ile ilgili bilgiler artık biraz daha belirginleşmeye başladı. Aslen mimar olan endüstriyel tasarımcı Eduarda Guerrero tarafından dizayn edilen Iphone 7’nin en göze çarpan özelliği, bir önceki modele göre ebat olarak çok farklı olmamasına rağmen, daha büyük bir ekrana sahip olması. Yani aynı gövde ile daha büyük ve çerçevesiz bir ekran özelliği sunması. Iphone 7 ile ilgili en son servis edilen resimlerden de anlaşıldığı üzere, cihazın ön yüzü tamamen ekran olarak kullanılmış ve hiç boş alan kalmamış . Bu özelliği ile, diğer tüm markaların bir anda önüne geçmeyi planlayan iphone7, kullanıcılara çok farklı bir ekran deneyimi sunmayı vaad ediyor.

Özellikle Apple fanları tarafından böyle bir beklentinin olduğu, çerçevesiz ve daha geniş bir ekranın Apple kullanıcılarının da ilk öncelikli beklentilerinden biri olduğu biliniyordu. Daha önceden hazırlanan konsept çalışmaların; tüketici ve fanlarla paylaşılması ve bu yönde Apple tarafından hem talep hem de ilgi uyandırılmasının da bu beklenti için önemli bir rol oynadığı belirtiliyor.

iphone 7 kılıfı

iphone 7 kılıfı

iphone 7 kılıfı

iphone 7 kılıfı

Cep telefonları, özellikle iphone 7 ne kadar büyük bir kitleye hitap ediyorsa, aynı oranda bir kitleye, iphone 7 aksesuarları üreticileri de hitap ediyor. En az cihaz pazarı kadar büyük ve pek çok farklı seçenek sunan bu pazarda da, iphone 7 satışlarının başlamasıyla bilikte hareketliliğin olacağı göze çarpıyor. Türkiye genelinde muhtelif İphone 7 aksesuarları, iphone 7 telefon kılıfı, iphone 7 kişiye özel telefon kılıfı internet satışlarını sanakapakolsun.com gerçekleştirecek.

iPhone 7 teknik özellikleri, fiyatı ve diğer bilgilerini öğrenmek için haberin devamı…

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir