Apple’ın Göz Bebeği IPhone 6S

Apple’ın Göz Bebeği IPhone 6S’in İşte Piyasaya Çıkış Tarihi!

 

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biri olan Apple’ın reklam yüzü haline gelen IPhonelar günümüzün çok dikkat çeken telefonları arasında yer alıyor. IPhone kullanıcılarının çok sevdiği pek çok uygulama ve rahat kullanım sağlayan ara yüzü ile dikkatleri üzerinde toplayan IPhone cihazları, büyük bir hızla gelişerek ilerlemeye devam ediyor. Özellikle de her çıkan telefona eklenen yeni özellikler ile adından söz ettirmeyi her daim başaran Apple’dan resmi bir haber gelmemesine karşın bu sefer de serinin son modeli olan IPhone 6S’in çıkış tarihi ile ilgili gerçeğe yakın sızıntı haberler gelmeye başladı.

Eylül 9’da piyasaya sürülmesi beklenen IPhone 6S üretildikten hemen sonra her modelinde olduğu gibi cihaza uygun telefon kapaklarının da raflardaki yerini alması bekleniyor. Özellikle de IPhoneların son modelleri incelendiğinde telefonların hassasiyet ve güzel tasarımlarına yakışır telefon kılıflarının piyasada yer aldığı görülüyor. Öyle ki artık daha çok tasarım işi ve kişiye özel telefon kapaklarıyla cihazlarını kullanan insanlar, bu kişiye özel telefon kılıflarını birbirleri adına ne kadar değerli olduklarını hissettirmek için hediye verir hale geldiler.

Heyecanla tanıtım günü olan 9 Eylül’ün gelmesi beklenen IPhone 6S için Apple’ın büyük bir itina ile çalışmış olduğu duyumları da sızıntı haberler arasında yer alıyor. Hatta Foxconn fabrikalarında IPhoneların üretildiği haberi çok büyük bir hızla yayılıyor.

Çok beğenilen ve dört gözle beklenen IPhone 6S için en uygun telefon kapaklarını edinmeyi ihmal etmeyin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir