101 Yüzbir Okey Plus

101 Yüzbir Okey Plus

Cep telefonu oyunları arasında bir sıralama yapılsaydı hiç kuşkusuz en kullanışlı oyunlar arasında 101 Yüzbir Okey Plus gelirdi. Gün içerisinde okey oynamak istediğiniz zaman bir milyonun üzerinde kişi ile bu oyunu oynayabilirsiniz.  Bir telefon kılıfı yada destek tutarak diğer insanlarla rahatlıkla bu oyunu oynamaya başlamanız da mümkün olmaktadır. Genellikle okey oyunlarına göz attığımız zaman online oynamaya müsaade etmediği için büyük bir eksikliği giderdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Sadece bu oyunu yükleyerek puan kazanabilir yada yeni masalar açabilirsiniz.

Android tabanlı telefonların tamamında internet desteği olması durumunda rahatlıkla oynamanız mümkün olmaktadır. Rahatsız edilmekten yada diğer konularda çekinmeden okey oynayabilirsiniz. Farklı masalara göz atabilir yada canınız sıkıldığı zaman sosyal bir çevre oluşturabilirsiniz. Okey oynarken farklı seçeneklerin de bir arada sunulduğu göz önüne alınırsa son derece eğlenceli bir hal aldığı söylenebilir. Daha eğlenceli ve farklı özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplayan bir seçenek olarak bu oyundan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız! Farklı insanlarla tanışacak ve daha eğlenceli okey ve 101 seçeneklerine yelken açacaksınız. Gün içerisinde Türkiye’de en fazla oynanan oyun olarak dikkat çeken okeyi online olarak oynamak mümkün olmaktadır. Pek çok kişi okey oynarken arka fonda çalan şarkı için bile bu uygulamayı indirmektedir. Telefon kılıfı yardımıyla doğrudan okey oynamaya başlayabilir yada bir noktada destek sağlayarak müzik dinleyebilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir